Четвер, 18 Липня, 2024

5G в Києві: мобільний зв’язок з’явиться на вулицях міста

До кінця цього року у Києві планують розмістити станції інноваційного мобільного зв’язку 5G на ліхтарних стовпах. Про це стало відомо з нового протоколу наради підприємців та представників столичної влади, як повідомляє видання «КиївVласть».

Таке рішення було ухвалено з метою покращення якості зв’язку та збільшення швидкості передачі даних на вулицях столиці, а також у громадських закладах та транспорті. Далі на kyiv-future.com.ua.

На нараді обговорювалися питання подальшого розвитку мережі 5G у Києві та узгодження плану дій відповідно до цього. У ході його проведення було ухвалено рішення встановити та підключити станції найбільш високошвидкісного на сьогоднішній день мобільного інтернету на опорах для освітлення вулиць. Це дозволить громадянам залишатися на зв’язку в будь-якому місці та мати стабільний доступ до інтернету, який є вдосконаленою версією попередніх поколінь таких як 4G та 3G.

Нагадаємо, що зараз успішно відбуваються тестові запуски 5G за указом працівників Міністерства цифрової трансформації. Також відомо, що вже до середини 2022 року всі мобільні оператори зможуть отримати ліцензії на надання послуги підключення до нової мобільної мережі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.