Четвер, 18 Липня, 2024

Американський каток: у Києві відкрили крижану арену у стилі Нью-Йорка

Напередодні зимових свят на Подолі відкрилася оригінальна локація — ковзанка з атмосферою новорічного Нью-Йорка, яка нагадує кадри з американського фільму! Вона знаходиться в одному із центральних районів Києва за адресою: вул. Межигірська 82, Тетрапак. Далі на kyiv-future.

Цієї зими кияни та гості столиці можуть побачити стільки льодових арен, що, здавалося б, здивувати чимось новим навряд чи вдасться. Проте компанії IQOS це вдалося зробити! За ініціативою команди організаторів різних заходів у центрі Києва було створено ковзанку. Вона є справжнім «порталом» в американське Різдво!

Тут є знамениті нью-йоркські будиночки, які часто показують у кіно, а також кафе з запашним ароматом кави та гарячого шоколаду. Навколо них така обстановка, начебто зібралися сусіди, щоб обговорити про свої справи та плани на наступний рік. 

А сама ковзанка має вигляд алей, які проходять між різними американськими вуличками. Цікаво ще й те, що це ідеальне місце не тільки для катання на ковзанах, а й фотосесій — прямо на льоду стоять жовті таксі, ялинка та стенди з графіті.

Крижана локація щодня працюватиме до кінця січня. Вхід безкоштовний. Всім бажаючим її відвідати необхідно мати при собі сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.