Четвер, 18 Липня, 2024

Американський університет у Києві: в чому відмінність 

В 2022 році в столиці відкриється американський університет. Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки співпраці з Державним університетом штату Аризона. Українська система освіти зараз перебуває не в кращому стані, але шукає нові підходи до реформування та покращення процесів підготовки спеціалістів різних професій. Такий навчальний заклад у столиці, повинен стати рушієм перезавантаження системи освіти. Представники університету заявили, що мотивуватимуть студентів залишатися працювати в Україні. Далі на kyiv-future.com.ua.

Сучасні тенденції освіти 

Навчання ставатиме все більше онлайн формату. Це не означає, що просто проводити лекції в Zoom. Це означає більш персоналізований рівень освіти. Коли студент приходить до викладача в лекційну залу, той дає цілій аудиторії знання. У кожного викладача свій стиль ведення лекцій та занять. І він надіється, що всі студенти засвоїли матеріал і тому вимагає від усіх однакових результатів. Але не потрібно забувати, що всі люди вчаться по-різному. У когось це виходить швидко, а комусь потрібно приділити більше часу, щоб розібратися в темі. Тому американський спосіб викладання орієнтований на персональний результат кожного студента. Це стосується навіть часу проведення пар. Комусь зручніше навчатися вранці, а комусь ввечері. Хтось взагалі хоче навчатися у вихідні дні. Тому американський університет в Києві, хоче продовжити свою програму персоналізованого навчання і в Києві. Пандемія тільки прискорила процес в Україні, який в США вже триває більше десяти років. Відслідковувати успішність учнів планують також повністю в онлайн форматі. Оскільки всі процеси відбуваються через спеціальні програми, успішність студентів можна легко відстежувати. Чи виконують вони завдання, відвідують лекції та беруть участь в обговоренні. За кожним учнем закріплюється коуч, один коуч може контролювати відразу 100 студентів. Його головне завдання допомогти студенту навчатись, а не залякувати відрахуванням за не виконану роботу. 

Конкуренція з іншими університетами 

Керівництво закладу переконане, що Україна має великий потенціал в освітній сфері. Вони не хочуть конкурувати, а навпаки готові співпрацювати з іншими. Реалізовуючи цю ідею, вони добре знали, що в Україні високо оцінюють систему освіти США. Але лише невелика кількість студентів, може дозволити собі навчання за кордоном. Тому вирішили допомоги їм і відкрити свій філіал в Києві. Програма навчання не буде повністю повторювати американську. Головне завдання підлаштувати систему під українські реалії. Взагалі організатори переконані, що їх університет зможе принести в систему освіти щось нове. І тут немає місця для конкуренції. Адже кожен новий відкритий університет, приносить в загальну освітню сферу щось своє оригінальне. Від цього всього потрібно лише отримувати користь. Це фантастична модель, оскільки це дозволяє українським студентам залишатися в рідному місті і платити за навчання набагато менше, ніж вони могли б заплатити в Сполучених Штатах. Але вони все одно отримають диплом США.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.