Середа, 24 Липня, 2024

Більше жодних паперових документів: у київських ВНЗ почнуть використовувати послугу «Дія. Ширинг»

2022 починається з нових освітніх реформ. Однією з них стало те, що найближчим часом у вищих навчальних закладах столиці планують повністю відмовитися від паперових документів. Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Денис Шугалій. Далі детально розповість Kyiv future.

Розвиток цифрових технологій допомагає вдосконалювати освітню діяльність та робить більш зручним процес взаємодії викладачів та студентів у ВНЗ. Це стало головною причиною створення нової послуги у додатку Дія під назвою Дія. Ширинг». Якщо раніше можна було зберігати в електронному вигляді паспорт, права водія, сертифікат про вакцинацію та інші особисті дані, то тепер за допомогою нової послуги в додаток «Дія»‎ доступно також додати ще й документи для вступу до вузу та навчання.

На думку Дениса Шугалія, на сьогоднішній день процес надання копій документів є дуже важливим. Завдяки послузі «Дія. Ширинг» незабаром це стане зручніше, ніж будь-коли раніше. Її функціонал передбачає використання унікального QR-коду, тому завантажувати, надавати та переглядати документи можна буде швидко та просто. До того ж, таким чином вдасться заощадити час та гроші.

«Саме тому ми і даємо старт «Дія. Шерінг» на базі вишів. Перші результати очікуємо побачити вже наприкінці січня. Також хочемо, щоб прийом заяв та документів від абітурієнтів на наступний навчальний рік пройшов без паперів», — додав Шугалій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.