Понеділок, 15 Липня, 2024

Book of Ra – незамінна гра від провайдера Novomatic

Автоматів тисячі, але лише кілька з них є гідними заробітку та розваг. Одним з таких гідних проектів є слот Book of Ra, в якому зібралися всі переважні характеристики та особливості сучасного гемблінга. Незважаючи на те, що автомату кілька років, він вважається класикою і навіть у сучасному світі відрізняється ідеальним майданчиком для розваги та заробітку. Перший і головний плюс – унікальна єгипетська тематика, де є піраміди, сфінкси та фараони.

Символіка та структура автомата

Є прості та спеціальні символи. Прості іконки мають певне значення і про це написано у відповідній таблиці коефіцієнтів. Портрет археолога серед основних символів є найважливішим. Також цінністю відрізняються символи Тутанхамона, сфінкса та скарабея. За правильного комбінування гарантується непоганий рівень доходу. Структура автомата звичайна – 5 барабанів та 9 ліній для виплат. На ігрову лінію допускаються ставки від 1 до 100 монет. Бажаючі завжди можуть у book of ra грати безкоштовно, активуючи демонстраційний режим. Використовується віртуальна валюта, яку неможливо вивести. Проте гравці можуть вивчити особливості автомата і оцінити його віддачу. Побудова виграшних комбінацій виконана у класичному стилі – зліва направо. Необхідно щоб випало щонайменше 3 однакові символи, гарантуючи перемогу. Точний розмір виплат залежить від комбінації.

Додаткові можливості автомата

Скаттер – спеціальний символ у виконанні священної книги Ра. Ключова перевага в тому, що він здатний випадати у будь-якому місці ігрових полів. З іншого боку він як Скаттер, а й Вайлд, тобто дикий символ. Декілька функцій в одному цілому є великим плюсом для перемог та заробітку. Коли випадає від 3 до 5 символів розкиду, активується 10 безкоштовних обертань. Коли при використанні фріспінів знову випадає така кількість іконок, то обертання продовжуються.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.