Четвер, 18 Липня, 2024

Букмекерська компанія Парі Матч: реєстрація, верифікація, ставки на спорт

БК Парі Матч – один із лідерів українського ринку азартних розваг. Вона з 1990-х років приймає ставки на спорт у наземних закладах, а з 2000-х – пропонує беттінг онлайн. Багаторічний досвід та наявність офіційної української ліцензії роблять її оптимальним вибором для новачків. Якщо ви вирішили почати ставити на спорт в Парі Матч реєстрація в БК є першим кроком на шляху до гри. Адже функціональність контори доступна лише авторизованим клієнтам.

Стати гравцем БК можуть усі українці, які досягли 21 року та не мають законодавчих обмежень на участь в азартних іграх. Для створення облікового запису потрібні телефон та електронна пошта. Натиснувши кнопку реєстрації в Парі Матч, необхідно вказати ці дані та придумати пароль. Потім потрібно ввести код підтвердження та увійти до облікового запису.

Верифікація та поповнення балансу у БК

Щоб виводити виграші з контори, клієнт обов’язково має пройти верифікацію. Суть її зводиться до перевірки персональних даних. Щоб підтвердити їх, можна завантажити фото документів, авторизуватися через Дію або використати Bank ID одного з банків, що підтримуються. Зазвичай, інформація перевіряється в автоматичному режимі, тому процедура займає небагато часу.

Наступний крок – поповнення рахунку. Легальний в Україні підрозділ Парі Матч поки що підтримує лише оплату банківськими картками, безпосередньо або через Google Pay. Кошти надходять на баланс одразу і доступні для ставок без обмежень.

Додаток Parimatch скачати можна на Android та iOS, але це не обов’язково

БК Парі Матч приймає ставки з комп’ютерів та мобільних пристроїв. Для смартфонів на базі iOS та Android доступна програма Parimatch скачати яку можна за посиланням із сайту БК. Вона має ті ж можливості, що і повна або мобільна версія, тому зовсім не обов’язкова для того, щоб укладати парі. Процес беттінга скрізь ідентичний. Щоб укласти парі, потрібно:

  1. Зайти на сайт Парі Матч або скачати програму.
  2. Авторизуватися в особистому кабінеті та поповнити рахунок (якщо немає грошей на балансі).
  3. Перейти до лінії подій, на які можна робити ставки.
  4. Вибрати вид спорту та турнір, у рамках якого проходять змагання.
  5. Знайти в списку ігор цікаву.
  6. Відкрити розпис матчу, натиснувши на імена суперників.
  7. Знайти у таблиці бажаний результат.
  8. Додати очікуваний результат у купон, натиснувши його коефіцієнт.
  9. Перейти до купона та ввести суму ставки.
  10. Підтвердити укладання парі.

Коли спортивна подія завершиться, ставка буде розрахована автоматично. Якщо результат вдалося передбачити, на баланс надійде виграна сума.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.