Неділя, 14 Липня, 2024

Через брак вугілля в столиці можуть вимикати світло

У Києві через кризу в енергетиці цієї зими можуть відбутися вимкнення електроенергії. Якщо ситуація не зміниться, то неминучі віялові відключення, пише kyiv-future.com.ua.

Про це повідомили у Міненерго та вугільній промисловості.

Зокрема, через брак вугілля і призупинення його постачання на Трипільську ТЕС, яка постачає місту «світло», можуть розпочатися відключення. До речі, це найпотужніша електростанція у Київській області.

Зазначається, що з першого листопада і до сьогодні Трипільська ТЕС, яка надає Києву електроенергією, отримала дуже мало вугілля. Крім того, останній час запаси вугілля скоротилися на тридцять відсотків. Зараз ТЕС функціонуватиме в економному режимі, щоб повністю не перестати працювати. Проте є причини її зупинки.

Зокрема, запаси вугілля становлять менше 29 тисяч тонн за мінімально необхідних на рівні близько сорока дев’яти тисяч тонн.

Як повідомлялося раніше, у місті можуть лімітувати споживання електроенергії. Усьому винною є нерентабельність ТЕЦ. Зокрема, у “Київтеплоенерго” повідомили, що місту загрожують віялові відключення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.