Неділя, 14 Липня, 2024

До 34 тисяч: невакцинованих киян штрафуватимуть за проїзд – КМДА

У столиці після введення “червоної” зони пасажири зможуть користуватися громадським транспортом, якщо у них є ПЛР або експерт тест чи довідка про вакцинацію, пише kyiv-future.com.ua.

Про це повідомили у прес-службі столичній мерії.

Також в КМДА зазначили, що  правоохоронці штрафуватимуть киян,  в які не буде необхідних документів для проїзду в транспорті. Розмір штрафу становитиме тридцять чотири тисячі гривень.

Також в КМДА зазначили, що кияни маючи навіть одну дозу щеплення, зможуть їздити в транспорті. Зокрема в метро, автобусах та трамваях.

В столичній мерії зазначили, що  жовтий сертифікат, також надає право на користування громадським транспортом.

Нагадаємо, що в Києві стрімко поширюється захворюваність на коронавірус.  Тому в правоохоронці заявили, хто має право перевіряти сертифікати вакцинації від COVID.  Таку перевірку можуть здійснювати різні служби.

Наприклад, МОЗ, Держпродспоживслужба, провідники в залізничному транспорті. Також вибірково перевіряти  громадян зможуть і  копи.  В свою чергу, водії громадського транспорту  не можуть перевіряти сертифікати. Однак, вони мають попередити пасажирів,  що в салоні  транспорту вони мають  перебувати з цими  довідками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.