Четвер, 18 Липня, 2024

Дорожній рух у Києві: головні актуальні зміни

Через півроку після запровадження воєнного стану у Києві повністю відновив рух громадський та приватний транспорт. Незважаючи на спеку, на дорогах часто можна побачити пробки та проведення ремонтних робіт. Кияни продовжують повертатися до міста, а кількість транспорту на дорогах постійно зростає. Як він працює, що відбувається на дорогах столиці та які нові зміни нещодавно відбулися у дорожньому секторі далі на kyiv-future.

«Укравтодор» відремонтував дорогу Київ-Чернігів

Співробітники державного агентства автомобільних шляхів закінчили ремонт дорожнього покриття від Києва до Чернігова. Вони збудували на маршруті Київ – Вишгород – Десна – Чернігів дві тимчасові траси біля пошкоджених мостів, потім провели ремонт окремих ділянок, а аварійні зони накрили асфальтобетоном. Останнім етапом ремонту стало нанесення розмітки на дорогу. Також в «Укравтодорі» киянам повідомили про те, що на Чернігівщині все ще триває розмінування територій. Цілком можливо, що на дорожньому покритті цього регіону можуть бути міни.

«Укрзалізниця» повідомила про затримку поїздок у Києві

Деякі потяги у напрямку Києва затримуються. Про це 19 серпня повідомила прес-служба Укрзалізниці українським журналістам. Зокрема, поїзди прибувають пізніше на 20-35 хвилин із таких міст: Івано-Франківська, Харкова, Ужгорода. Незважаючи на технічні проблеми, потяги вирушають з інших міст у той же час, а до Києва приїжджають трохи пізніше. У компанії «Укрзалізниця» сказали з цього приводу наступне:

«Укрзалізниця повідомляє про затримки кількох поїздів на ділянці Огульці – Ков’яги через схід вагонів з рейок вантажного поїзда», — повідомили в «Укрзалізниця», як пише pressorg24

Для того щоб пасажири могли замовити або повернути квитки онлайн та відстежувати будь-які зміни у графіку руху поїздів, «Укрзалізниця» створила безкоштовний мобільний додаток. Надалі його функціонал планують удосконалювати. Наразі ним уже можна користуватися всім бажаючим. Також у співробітники УЗ додали з цього приводу, що вартість квитків є доступною, оскільки при оплаті через програму відсутня комісія.

Під Києвом відновлюють 2 зруйновані мости після бойових дій

Внаслідок війни багато мостів у Києві та за його межами зараз зруйновані. Нещодавно було відремонтовано 2 з них. Один знаходиться у Стоянці на трасі Київ — Чоп, а другий над річкою в Ірпені на трасі Р-30. Про це повідомив заступник голови компанії «Укравтодор» Андрій Івко:

«Сьогодні діє Постанова Кабінету міністрів, яка виділив 490 мільйонів гривень на ремонт та будівництво мостів. Наприклад, міст у Стоянці, який зараз перебуває на завершальному етапі. За два тижні ми там зробили тимчасовий об’їзд. До травня було зроблено лівий проїзд. До жовтня ми плануємо завершити правий проїзд», — сказав Івко, як пишуть журналісти kyiv.comments.ua

У Києві збудують нову ділянку дороги

Наступні кілька років у Києві будуватимуть нову ділянку дороги у напрямку від Жулянського шляхопроводу до міста Вишневе. Як повідомили у компанії «Київавтодор», роботи планують закінчити до 2026 року.

Для прокладання нового дорожнього покриття вже виділено кошти — 600 млн грн. Ремонтні роботи почнуть проводити великою київською окружною дорогою.

У Києві кардинально змінили маршрути трамваїв

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт у місті було змінено графік руху трамваїв. Згідно з даними перевізника «Київпастранс», у Києві будуть тимчасово перекриті трамвайні колії на вулиці Йорданській та на бульварі Вацлава Гавела. Тут тимчасово не курсуватимуть трамваї №11, №14 та №15 Дане обмеження тимчасово діятиме з 10:00 до 14:00

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.