Четвер, 18 Липня, 2024

Електростанція на даху: на київській багатоповерхівці встановили сонячні батареї

Сучасні технології здатні не лише створити максимально комфортні умови для життя, а ще й допомогти заощадити на оплаті за комунальні послуги. У цьому переконалися мешканці однієї з багатоповерхівок Києва, де нещодавно було розміщено сонячні батареї, пише kyiv-future.com.ua.

Як повідомляє ДТЕК, сонячну електростанцію встановили одному з житлових будинків у Дніпровському районі, що знаходиться на проспекті Романа Шухевича, 30. Це відбулося після того, як компанія з продажу сонячних батарей уклала договір із ОСББ. Згідно з ним панелі були розміщені за умови отримання щомісячної орендної плати та пасивного доходу від виробництва електрики.

Сонячна станція складається з 1200 панелей, які займають близько 4 тис. кв. м. У теплу погоду всього за кілька годин вони здатні виробити достатньо енергії для освітлення всього будинку!

Отримані надлишки енергії держава купує у компанії за зеленим тарифом, яка їх встановила, а основна частина використовується як додаткове джерело освітлення квартир. Це дозволяє мешканцям багатоповерхівки значно зменшити витрати за використання електрики та вигідно покрити щомісячну вартість орендної плати за роботу панелей розміром 4000 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.