Понеділок, 15 Липня, 2024

Фешн-ялинка: у київському ТРЦ ялинку прикрасили мініатюрними спідницями та сукнями

Ялинка — головний символ Нового року та Різдва. Напередодні зимових свят її можна побачити у всіх торгових центрах столиці. Найоригінальнішою, на думку спеціалістів індустрії краси та моди, виявилася ялинка у магазині ТРЦ «Проспект». Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Фешн-ялинка має унікальний дизайн, який з першого погляду привертає увагу відвідувачів. Зимова красуня прикрашена основними атрибутами жіночого гардеробу: сукнями, спідницями, піджаками, блузами мініатюрних розмірів —  всі вони є результатом ручної роботи кравчині Наталі Царик.

Жінка має великий досвід пошиття одягу, аксесуарів та інтер’єрного текстилю. Вона працює в ательє, в якому нещодавно створила такі гарні прикраси для новорічної ялинки.

Для того щоб прикрасити новорічне дерево, Наталя вручну пошила 170 унікальних жіночих нарядів! Деякі з них представлені у вигляді комплектів, наприклад, блуза та спідниця, жакет та штани. Кравчиня займалася підготовкою дизайну ялинки цілий місяць.

За словами Наталі Царик, вона це робить не вперше. Раніше жінка шила хендмейд іграшки для домашньої ялинки у вигляді звірів, птахів та персонажів із новорічних фільмів. Їй це дуже подобається, тому вона довго не роздумуючи, із задоволенням погодилася створити дизайн фешн-ялинки для київського магазину ТРЦ «Проспект».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.