Субота, 13 Липня, 2024

Фізика у смартфоні: київські школярі будуть використовувати онлайн-підручник «BookVAR»

Для учнів 8-11 класів створили інноваційний навчальний додаток «BookVAR», який є сучасною альтернативою підручника фізики. Його можна використовувати на заняттях у школі та дома за допомогою смартфона, щоб покращити свої знання та з цікавістю виконувати різні завдання, пише kyiv-future.com.ua.

Як повідомляє заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, цей унікальний девайс створили у центрі науково-освітніх інновацій та моніторингу «Освітня агенція міста Києва». 

У «BookVAR» міститься не тільки теоретична навчальна інформація, але ще й 80 експериментів з фізики зі шкільної програми, які представлені у 3D-форматі з технологіями віртуальної реальності. Завдяки цьому кожен учень зможе дізнаватися інформацію у зручному форматі і практично застосовувати свої знання — оживляти складні фізичні процеси, експериментувати, проходити тестування в режимі онлайн.

Онлайн-посібник максимально полегшить сприйняття навчального матеріалу, оскільки зробить його цікавим, різноманітним та доступним у будь-якому місці. На думку представників київської влади, це особливо важливо в умовах дистанційного навчання.

Наразі «BookVAR» містить інформацію із 2 шкільних підручників авторів Бар’яхтара В.Г. та Сиротюка В.Д, які використовують більшість учнів середніх та старших класів. У майбутньому в додатку будуть й інші навчальні матеріали. Знайти та завантажити його на смартфон можна за допомогою сервісів Play Market або App Store.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.