Понеділок, 15 Липня, 2024

Капітальний ремонт Хрещатика: що планують розпочати у березні?

З початку березня до кінця грудня 2022 року на Хрещатику відбуватимуться будівельні роботи. У «Київавтодор» повідомили, що головна вулиця столиці буде мати новий сучасний та естетично красивий зовнішній вигляд. Там з’являться додаткові комфортні зони для переміщення громадян, а поряд з ними створять гарний ландшафт. Далі на kyiv-future.

Що хочуть зробити на Хрещатику?

Ремонт у центрі Києва розпочнеться від Європейської площі та завершиться на Бессарабці. Спочатку будівельники вирішать існуючі проблеми, а саме: замінять старі інженерні мережі, каналізації і дорожнє покриття. А вже після цього на Хрещатику вдосконалять інфраструктуру, зокрема, шляхом створення нових велосипедних доріжок, світлофорів зі звуковими сигналами, пішохідних переходів. Також на тут планують оновити ландшафт: посадити каштани, створити більше зелених зон біля доріг та алей.

Рух транспорту

Як повідомляє «Київавтодор», під час проведення ремонту на Хрещатику повного перекриття доріг не передбачено. Вулицю частково перекриватимуть на тих ділянках, де проводитиметься ремонт. Інформацію про це можна буде дізнатись на офіційному сайті комунальної організації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.