Середа, 17 Липня, 2024

Кличко повідомив, що Хрещатик закриють на ремонт

На початку 2022 року розпочнеться реконструкція головної вулиці столиці — Хрещатик. Деякі будівлі будуть повністю відреставровані, а також з’являться нові об’єкти для комфортного переміщення в центрі міста. Про це повідомив Віталій Кличко на телеканалі «Україна 24». Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

За словами мера Києва, у місті є багато будівель та громадських місць, які потрібно відремонтувати чи повністю змінити. На це вже давно скаржаться кияни, але не варто забувати і про головну вулицю. Щодня туди приходять не лише місцеві жителі, а ще й гості з інших країн та міст України. Саме тому перш за все необхідно оновити вулицю Хрещатик, щоб вона виглядала привабливо для всіх навколо і мала сучасну інфраструктуру.

«Реконструкцію Хрещатика заплановано на цей рік. Ми обов’язково будемо своєчасно інформувати, як краще об’їхати ремонтні огорожі. Головна вулиця нашого міста має виглядати на європейському рівні», — зазначив київський міський голова.

Згідно з проектною документацією, на Хрещатику з’являться велодоріжки та наземні пішохідні переходи, а ще планується відремонтувати старі споруди. Це одночасно дозволить кожному швидше дістатися в потрібне місце призначення та в цілому покращити зовнішній вигляд інфраструктури у центрі Києва. Кличко також додав, що цього року влада хоче повністю завершити процес реконструкції Хрещатика.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.