П’ятниця, 12 Липня, 2024

КПІ повинен стати інноваційним хабом 

На базі КПІ в Києві планують створити центр, який стане рушійною силою для розвитку ІТ-сфери в Україні. Важливою частиною цього документу є те, що значну увагу планується приділяти саме підготовці молодих фахівців та постійному вдосконаленню методів та підходів до навчання українських студентів. Меморандум був підписаний між громадською організацією «Розвиток ІТ освіти» та «Український фонд стартапів». Вони офіційно заявили, що спільно працюватимуть над розвиток ІТ-освіти в Україні. Представники заявили, що вели переговори вже декілька місяців. Далі на kyiv-future.com.ua.

Така ідеї з’явилась, коли вони разом відвідували міжнародний форум в Лісабоні, присвячений темі ІТ-сфери. Підписаний меморандум передбачає спільну роботу на базі інноваційного Хабу, що розташований в КПІ. Там планується проведення різного роду івентів, як можна частіше та з максимальною користю для всіх хто цікавиться цим напрямком. Планується залучення експертів не лише з України, але й з інших країн, які мають досвід в реалізації успішних проєктів та кейси по реформі ІТ освіти у власних країнах. Переймати досвід і реалізовувати їх під сучасні потреби та специфіку країн , головні завдання спільної роботи. 

Також тут планують допомагати українським стартапам. Хаб повинен перетворитися на своєрідну колиску інноваційних технологій країни. Допомагатимуть на всіх етапах реалізації. Починаючи від консультацій на рахунок ідеї та порад. Цікаві проєкти можуть отримати фінансування на реалізацію. Підтримку надаватимуть аж до налагодження зв’язків з потенційними інвесторами.  В заяві про співпрацю підкреслюють, що така спільна робота направлена на допомогу не лише студентів КПІ, а загалом ІТ-освіти України. Адже готові співпрацювати з програмістами з будь-яких вузів країни. Так само ідеї, які успішно будуть реалізовані в КПІ для навчання студентів, також передаватимуть іншим навчальним закладам. 

Нагадаємо, громадська організація «Розвиток IT освіти» була створена у квітні 2021 року. Головна мета організації — це сталий розвиток IT-освіти в Україні через створення кращих умов для здобуття високоякісної та практичної освіти в Україні, ефективної моделі взаємодії викладачів, студентів та бізнесу, впровадження інноваційної моделі розвитку університетів та їх підрозділів, а також зменшення відтоку талановитих студентів за кордон.

«Український фонд стартапів»  — державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду — сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.