Неділя, 14 Липня, 2024

Крафт пакети: як створити унікальні пакети, що відображають стиль та імідж бренду

Крафтові пакети є екологічною альтернативою пластиковим пакетам. Вони допомагають зменшити негативний вплив на навколишнє середовище і водночас у них дуже зручно упаковувати товари. Крафт-пакети можуть мати різні розміри та форми, а також ручки для зручного перенесення. 

Пакети з крафт-паперу стають все більш популярними завдяки таким перевагам:

  1. Біорозкладність. Крафт-папір виготовляється з поновлюваного ресурсу — деревини, до того ж він переробляється. 
  2. Міцність і довговічність. Крафт-пакети для пакування вирізняються хорошою міцністю і стійкістю до пошкоджень. 
  3. Природний і натуральний зовнішній вигляд. Крафт-папір має природний, естетично привабливий вигляд, що особливо важливо для брендів, які прагнуть створити образ екологічно відповідального бізнесу.
  4. Багатоцільове використання. Пакети з крафт-паперу можуть бути використані для пакування різних товарів, як-от одяг, подарунки, харчові продукти тощо.

Але головне — як звичайні крафт-пакети, так і крафт-пакети саше можуть бути ефективним інструментом маркетингу та просування товарів. 

Брендоване крафт пакування — чудовий спосіб виділити свій бренд

Крафт-папір має хороші властивості для друку, тому на його поверхні можна наносити логотипи, написи або дизайн. Це дасть змогу: 

  • створювати пакувальні рішення, які відрізняються від звичайних і привертають увагу покупців; 
  • посилити впізнаваність і зв’язок із брендом, а також створити єдиний візуальний образ бренду; 
  • підкреслити особливість і цінність товару, що допомагає підвищити привабливість продукту; 
  • передати інформацію про бренд, його цінності, історію та особливості продукту. 

Загалом брендоване крафт-пакування надає можливість брендам виділитися на ринку, встановити зв’язок зі споживачами та передати свої цінності та ідеї через пакування товарів. 

Крафтові пакети для ваших товарів від ТМ «Крафтинка» 

ТМ «Крафтинка» — компанія, що виготовляє крафтові пакети та пакет саше з повною відповідальністю та дбайливим ставленням до довкілля. На сайті kraftynka.com ви зможете купити крафтові пакети на будь-який смак: для фаст-фуду, напоїв, випічки, фармацевтики, косметики, непродовольчих і промислових товарів. Компанія вже понад 10 років працює в цій сфері, має найдоступніші ціни на ринку паперових виробів і є постачальником пакувальної продукції для понад 100 підприємств. 

Щоб купити паперові крафт-пакети та нанести на них бажаний логотип, достатньо звернутися до менеджерів ТМ «Крафтинка». Під час розмови вкажіть усі необхідні деталі, як-от розмір, кількість, дизайн та інші вимоги до пакетів. ТМ «Крафтинка» втілить усе в життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.