Понеділок, 22 Липня, 2024

Купив дорогий автомобіль — плати більше! Власники елітних машин будуть платити великі штрафи

У Києві збільшили суми штрафів за порушення правил дорожнього руху для власників елітних автомобілів. Тепер у разі виявлення порушень вони платитимуть більше, ніж інші. Для них уже встановили відповідні тарифи. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов. Далі на kyiv-future.

Елітні автомобілі — не лише показник високого соціального статусу, а ще й високого прибутку. За словами правоохоронців, їхні власники часто порушують правила руху, незважаючи на необхідність по кілька разів сплачувати штрафи. У зв’язку із цим нещодавно у Верховній Раді затвердили новий законопроект. Згідно з ним, сума штрафів для власників елітних машин за адміністративні порушення збільшиться у 10 разів, а за кримінальні — 2 рази.

Також у законопроекті №7026 зазначено, що елітними є авто вартістю понад 2,500 млн грн або 85 тисяч доларів. Їхні власники сплачуватимуть штрафи за підвищеним тарифом за порушення правил дорожнього руху: керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, проїзд на заборонений сигнал світлофора, перевищення швидкості, порушення правил використання пасків безпеки та інших.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.