Четвер, 18 Липня, 2024

Куточок природи для дітей: київський учитель створив сад на території школи

Краса природи заспокоює, надихає та викликає приємні емоції у дорослих та дітей. У цьому впевнений учитель мистецтва Володимир Ліщук, який зробив навколо школи №324 Солом’янського району ландшафтний дизайн у європейському стилі. Тепер її прикрашають дерева, кущі та рослини унікальних сортів, привезені з різних куточків України і навіть інших країн світу. Далі на kyiv-future.com.ua.

З’ясувалося, що ідея створити сад навколо школи виникла не просто так. Під час будівництва багато дерев викорчували, тому необхідно було повернути території гарний естетичний зовнішній вигляд. Цим якраз і вирішив зайнятися Володимир, який на той момент вже мав досвід садівництва. Спочатку він посадив дерева, наприклад, вишню, бузок, яблуню, а потім прикрасив їх довкола кущами та рослинами: м’ятою, плющем, квітами, мелісою. 

Всі вони були висаджені у внутрішньому дворі школи, щоб діти мали змогу на перервах між заняттями відпочити та прогулятися на свіжому повітрі у затишному та красивому місці, помилуватися місцевою фауною, а також спостерігати за екологічними змінами протягом року та при бажанні доглядати за рослини.

Вчитель Володимир Ліщук назвав це місце «Садом мудрості» У ньому посаджено 254 рослин, які забирають зайву вологу з фундаменту та не допускають його значного нагрівання. Більшість із них занесено до Червоної книги України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.