Середа, 24 Липня, 2024

Кияни мають змогу спостерігати за прибиранням снігу онлайн

Мешканці столиці можуть у режимі реального часу дивитись, де і як працює техніка з прибирання снігу. Далі на kyiv-future.com.ua.

Це можливо завдяки онлайн-карті в застосунку Київ цифровий.

Перший сніг кияни вітали у вівторок, 23 листопада. Цього ж дня на вулицях міста почала працювати снігоприбиральна техніка. Спеціалізоване обладнання не лише прибирало сніг, а й обробляло дороги й тротуари спеціальними засобами проти ожеледиці.

Опади були значними й тривали доволі довго, відтак комунальникам було над чим працювати. Так, на вулиці міста виїхали 173 одиниці спеціалізованих машин.

Всю наявну техніку з прибирання снігу, її вид (поливно-мийна установка, щітка, солерозкидувач тощо) та її місцезнаходження можна побачити на карті. Це стало можливо завдяки встановленим на техніці GPS-трекерам та спеціальній системі автоматизації, що надала доступ до карти.

У владі міста повідомили, що загалом комунальники приготували 458 одиниць основної й 128 одиниць додаткової спецтехніки – для того, аби утримувати дороги, мости, тротуари та велодоріжки в належному стані.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.