Понеділок, 15 Липня, 2024

Кияни можуть отримати безкоштовну юридичну допомогу по відеозв’язку

Якщо раніше юридичні консультації здебільшого були платними і виникала потреба заздалегідь записатися на прийом до юриста, то тепер все змінилося. Влада столиці вирішила зробити процес надання юридичних послуг максимально простим та доступним для кожного. Найкращою інноваційною ідеєю для цього стало встановити спеціальні кабіни у громадських закладах. Перша вже є у Святошинському районі. Далі на kyiv-future.com.ua.

Найближчим часом у Києві планують створити цілу мережу кабін для проведення юридичних консультацій в режимі онлайн. За словами представників міської влади, вони будуть безкоштовними для всіх громадян.

Одну з таких кабін нещодавно розмістили у Святошинській районній державній адміністрації, що знаходиться на проспекті Перемоги, 97

Кабіна має компактні розміри і високий ступінь звукоізоляції. Збоку помітно напис «відеоконсультації». Всередині достатньо місця для вільного розміщення 2-3 відвідувачів. На стіні висить тач-скрін монітор, який забезпечує аудіо та відео зв’язок. Також він оснащений камерою-сканером, яка необхідна для передачі юристу копій документів.

Крім цього, відвідувач зможе отримати правову інформацію щодо юридичних послуг та допомогу при оформленні документів.

У разі виникнення неполадок можна буде зателефонувати за номером технічної підтримки, що вказаний у кабіні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.