Четвер, 18 Липня, 2024

Київ переходить на електроавтомобілі

Буквально декілька років тому важко було уявити, що електромобілі стануть звичним явищем на дорогах столиці. Коли вони тільки почали з’являтися, то ніхто й подумати не міг, що вони так швидко складуть конкуренцію звичайним автомобілям. Київ є одним із лідерів України по кількості куплених автомобілів, і з кожним роком число електромобілів тільки збільшується. Порівняно з 2020 роком, відсоток куплених електрокарів збільшився на 20%. Всього враховуючи дані за 2021 рік, Україна входить в топ-10 країн Європи, де найчастіше віддають перевагу при покупці авто саме електричним. Які головні причини того, що в столиці стрімко зростає кількість електромобілів. Далі на kyiv-future.com.ua.

Двигуни і заправки 

Головною проблемою перших електромобілів були не надто потужні акумуляторні батареї. При повній зарядці автомобіля вони проїжджали відстань, яка не надто вражала покупців. Тому на перший етапах популяризації електрокарів, не було великого всплеску покупок. Але виробники продовжували модернізовувати свій продукт. Чим більше вони могли проїхати на одній зарядці, тим більше охочих з’явилось. Сьогодні вони можуть проїжджати без до зарядки близько 1 тисячі кілометрів. І цього виявилось достатньо, щоб інтерес до нового виду транспорту значно виріс. 

Ще однією проблемою в столиці, буквально декілька років тому, були зарядні станції. Знайти в Києві електричну заправку нелегке діло. Заряджати автомобіль вдома, не самий зручний метод. Але підприємці, які слідкували за західними тенденціями швидко зрозуміли, що в цей напрямок варто вкладувати кошти. Тому в столиці почало з’являтися все більше і більше электрозаправок. Зарядка автомобіля вже не була головною біллю власників електрокарів. Створювались спеціальні програми за допомогою яких в Києві можна знайти місця для зарядки автомобіля. Це в свою чергу також зіграло свою маркетингову роль. Люди почали частіше бачити електроавтомобілі і місця для зарядки. При цьому такі ноу-хау викликали інтерес. При цьому враховуючи ціни на газ та бензину – електрика виглядала на їх фоні більш дешевою альтернативою. 

Майбутнє електрокарів в столиці 

Експерти в один голос прогнозують, що кількість електромобілів буде лише збільшуватись. Темпи продаж збільшаться. Але варто врахувати той фактор, що в столиці малий відсоток людей купує саме нові електромобілі. Більша частина машинах є підтриманими. Зазвичай купують в Європі та переганяють з США. У електромобілів неоднозначне минуле, але топ-менеджери та аналітики з автоіндустрії переконані: наближається переломний момент, коли масове впровадження таких машин стане неминучим. Його простимулюють поява дешевих акумуляторів, тиск з боку регуляторів та щедрі державні субсидії.

У Мінінфраструктурі вказують, що Україна може почати серійне виробництво електромобілів, слідом за іншими державами, які мають своє автовиробництво. Наприклад, Державне космічне агентство, завод Південмаш і південнокорейська компанія Caris підписали меморандум щодо виробництва 5 тисяч електробусів до 2023 року. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.