Субота, 13 Липня, 2024

«Київський карлсон»: на даху багатоповерхівки хочуть знести будиночок пенсіонера

На одній із багатоповерхівок Троєщини чоловік збудував будиночок, у якому жив останні 10 років. Нещодавно його помітили правоохоронці та тепер планують знести, а власника оштрафували. Далі на kyiv-future.com.ua.

На даху 12-поверхового будинку на вулиці Лаврухіна, 11 знаходиться дерев’яна споруда. Як пізніше з’ясувалося, вона належить пенсіонерові. Він сам збудував цей будинок, а поруч розмістив клумби, лавки, гойдалки і навіть обгородив парканом територію даху.

Така ідея виникла в нього після виходу на пенсію. Йому стало нудно в маленькій однокімнатній квартирі, яка знаходиться на останньому поверсі багатоповерхівки. Тому він вирішив оригінальним чином збільшити житловий простір — збудував будинок на даху, провів там ізоляцію, все відремонтував та облаштував так, як йому подобається. 

За словами чоловіка, він жив там останні 10 років. На днях його будиночок помітили правоохоронці і вирішили знести, а власнику виписали 2 штрафи.

«Подібні прибудови незаконні. Є проектне рішення будинку, і всі капітальні надбудови повинні бути частиною проектної документації. Сьогодні ми надбудовуємо дерев’яний будинок, а завтра басейн», — сказали стосовно цього правоохоронці.

Але інші мешканці багатоповерхівки все-таки проти знесення будинку, а пенсіонер збирає документи, щоб узаконити дачу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.