Четвер, 18 Липня, 2024

«Київводоканал» перевірили правоохоронці

Скандал з перевіркою «Київводоканалу» розпочався ще минулого року. З початку 2021 року правоохоронні органи почали активно перевіряти комунальні підприємства столиці. Обшуки проводилися в різних установах. Мер міста Віталій Кличко, прокоментував такі дії правоохоронців вказівкою від вищого керівництва. Тоді тільки набирала обертів тема про боротьбу за столицю між мером та командою президента, пише kyiv-future.com.ua.

Перші спроби перевірити підприємства «Київводоканалу» відбулися ще в кінці минулого року. Тоді керівництво комунального підприємства прийняло рішення не допускати правоохоронців на власну територію. Власне завдяки відмові ситуація і набрала великого резонансу в українських медіа. 

Позиція керівництва «Київводоканалу» виглядає не зовсім зрозумілою. Адже у правоохоронних органів немає жодних питань до господарської діяльності, яку веде водоканал в цілому. Слідчі органи зацікавив лише один із контрагентів комунального підприємства. Виглядає дивно тому, що в підприємства задіяно тисячі точно таких ж контрагентів. 

Одного з контрагентів правоохоронці запідозрили в незаконній діяльності. Справа стосується тісної співпраці і укладання договорів з компаніями, що мають ознаки фіктивності. 

Огляд проводили на складських приміщення господарства. Шукали документацію, яку стосувалася діяльності вищезазначеного контрагента. Головна мета – знайти докази у вигляді договорів про співпрацю з компаніями, які входять в список потенційно фіктивних. 

Під час перевірки документації, не було виявлено підтвердження незаконної діяльності контрагента. Також не було виявлено товарів на складах, які б могли закуповуватися через фіктивні фірми прокладки. 

Вже після обшуків керівництво заявило, що  «Київводоканал» добровільно допустив до огляду приміщень правоохоронців. Вони з розумінням ставляться до завдань, які виконують слідчі. Додають, що готові допомагати в чесному розслідуванні та надавати інформацію, якою володіє Товариство. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.