Понеділок, 22 Липня, 2024

Магазин майбутнього: у Києві з’явився перший в Україні магазин без касирів

Наявність у деяких супермаркетах терміналів самообслуговування стало першим кроком до автономної торгівлі. Але на цьому розвиток цього напряму підприємницької діяльності не закінчився. Представники торгової мережі «Ашан» вирішили зробити дещо більше — відкрили у Києві перший в Україні магазин, де зовсім немає касирів та довгих черг, пише kyiv-future.com.ua.

У процес-службі торговельної мережі повідомили, що сучасний магазин працює повністю на самообслуговуванні. Потрапити до нього та придбати необхідні товари можна лише за допомогою спеціального коду, який можна отримати через програму «Ашан». Також у цьому магазині є інструкція, як самостійно робити покупки.

На ціннику кожного товару розташований унікальний QR-код, який потрібно просканувати на своєму смартфоні. Після вибору всіх необхідних продуктів треба натиснути на кнопку «завершити». За кілька секунд на смартфон прийде чек. Він знадобиться для того, щоби розплатитися на касі самообслуговування.

Також відомо, що площа цього магазину складає 45 кв. м. Його вже встигли успішно протестувати перші покупці. В асортименті представлено понад 1000 товарів. Торгова точка працює в режимі 24/7 в київському ЖК «Комфорт Таун».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.