Понеділок, 22 Липня, 2024

Медик розповіла, чи закриють Київ на карантин у лютому

Через зростання захворюваності на коронавірус жорсткий локдаун у столиці в лютому малоймовірний. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це у коментарі сайту заявила експерт з медичних питань Валентина Маркевич.

Через штам «Омікрон» в Україні після зимових свят спостерігатиметься зростання захворюваності на коронавірус. Станеться це через те, що мешканці столиці не дотримувалися карантинних обмежень. Особливо молодь. Відповідно до лютого епідпоріг буде перевищено. Пік захворюваності спостерігатиметься до 10 лютого.

За її словами, жорсткий локдаун у Києві у лютому чи по всій Україні малоймовірний. Це будуть регіональні закриття на карантин “червоних” зон. Люди вже навчилися жити із цим вірусом. Тож тотального локдауну не буде.

Медик зазначила, що на сьогоднішній день в Україні та Києві зокрема, погані показники тестування населення на наявність коронавірусу. Наприклад, у Німеччині за добу тестують на один мільйон населення мільйон сто тисяч людей. В Ізраїлі тестують три мільйони громадян на добу на мільйон населення. Тобто одній людині роблять майже три тести. В Україні цей показник у кілька разів нижчий. У нас тестують 378 осіб на добу на мільйон населення. Це пов’язано з тим, що в країні та столиці, зокрема немає безкоштовних пунктів для експрес-тестування громадян на коронавірус. Тому ми не знаємо чіткої кількості захворілих громадян. Точної статистики ми не маємо. Тому держава має створити безкоштовні пункти з експрес-тестування по всій країні, у тому числі у столиці. Для того щоб кожна людина мала право доступу до безкоштовного тестування. І могла це зробити, коли вона захоче.

Нагадаємо, у столиці зростає захворюваність на коронавірус. Раніше у РНБО прогнозували, що у лютому можуть запровадити жорсткий карантин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.