Четвер, 18 Липня, 2024

Монтаж нових ескалаторів на центральному залізничному вокзалі — що про це відомо ?

З початку 2022 року у центральному київському вокзалі розпочалися ремонтні роботи по заміні ескалаторів. Наразі їх завершили лише на 70%. Співробітники Укрзалізниці вирішили показати, що вдалося зробити. Про це повідомляє сайт kyiv-future.com.ua.

Поки що повністю закінчено лише монтаж сходів та поручнів головного ескалатора. Співробітники компанії-підрядника з’єднали 3 складові ескалатора і закріпили їх у нерухомому стані. Потім були встановлені нові датчики, які після розміщення балюстради регулюватимуться. Також у київському вокзалі розмістили підйомник із новими вимикачами, регулятором швидкості та аварійними функціями. Довжина підйомника — 18 метрів, ширина — 3 метри. Подивитися, як відбувався монтаж нового ескалатора можна тут.

В Укрзалізниці повідомили, що найближчим часом планується встановити додаткові запчастини до механічної системи кожного екскалатора для здійснення його безперервної автоматичної роботи, а потім перевірити функціонування. 

Термін служби нового екскалатора — 30 років. Відповідно до договору сервісної служби, протягом наступних 5 років його сервісне обслуговування здійснюватиме компанія-виробник.

Нагадаємо, що 21 січня розпочався демонтаж старого екскалатора, який вирішили припинити ремонтувати після частих поломок. Надалі його планують здати на металолом, а пару сходинок залишити як музейний експонат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.