Понеділок, 15 Липня, 2024

Муніципальна охорона Києва отримала нового очільника

Новим директором комунального підприємства «Муніципальна охорона» призначено Сергія Чернишева. Відповідне рішення було опубліковане на сайті КМДА. Останнє місце роботи – начальник Святошинського управління поліції. Далі на kyiv-future.com.ua.

Що відомо про нового керівника? 

Народився в місті Бахмут. В правоохоронних органах розпочав свою роботу ще в 1995 році. На самому початку війни на Сході України, його призначили начальником Микитівського райвідділу міліції в Горлівці. Оцінюючи ситуацію прийняв рішення вивезти табельну зброю з райвідділу. Через деякий час був захоплений бойовиками в полон, адже відмовився їм розповісти про локацію, куди саме вивіз зброю. В полоні перебував у російського диверсанта Безлєра. За відмову співпрацювати йому прострелили обидві ноги. Втекти вдалося лише завдяки друзям, які викрали його з лікарні. Проте вже в листопаді 2014 знову повернувся на службу в органи. В 2016 році отримав запрошення перебратись на роботу в столицю. Спочатку очолював Дарницьке районне управління, а згодом і Святошинське. Зараз йому 49 років, являється полковником поліції. 

Варто зазначити, що це одна із програм по створенню безпечного Києва. Адже КМДА планує у наступному році подати відповідний законопроект, щоб перетворити «Муніципальну охорону» на «Муніципальну поліцію» Києва. Дане комунальне підприємство фінансується виключно з місцевого бюджету і його головною зміною повинен стати дозвіл на носіння зброї.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.