Середа, 24 Липня, 2024

На Центральному автовокзалі Києва з’явилася експрес-доставка посилок

Напередодні зимових свят можна скористатися послугою експрес-доставки посилок. Тепер їх доставляють автобусами з Центрального автовокзалу Києва до будь-якого міста України, а також Європи та СНГ. Про це повідомили у прес-службі компанії «Укрпас».Далі на kyiv-future.

За словами директора компанії Максима Скляренка, послугу експрес-доставки вирішили запровадити через те, що люди часто просили водіїв передати посилку в інше місто. При цьому вони не були впевнені, що посилки точно будуть доставлені в потрібне місце призначення і чи зможуть їх вчасно забрати одержувачі.

Нещодавно цю проблему вирішили співробітники «Укрпасу», які зробили процес доставки цивілізованим. Щоб передати посилку, достатньо звернутися до відділення експрес-доставки, заплатити за перевезення та отримати номер накладної. Після цього посилки доставлять автобусом за вказаною адресою в інший населений пункт України або за кордон.

«Таким чином ми вивели доставку посилок у «білий ринок». Також це допомагає у боротьбі з нелегальними перевізниками, які, крім незаконних перевезень пасажирів, здійснюють і доставку посилок.

Посилки по Україні найчастіше відправляють до Харкова, Одеси та Умані, а за кордон — до Варшави, Кракова та Вроцлава. За останній місяць роботи з Центрального автовокзалу було надіслано понад 1000 посилок!

Тарифи та міста для відправки посилок

У прес-службі компанії «Укрпас» повідомили, що тарифи за відправку посилок бувають різними залежно від їхнього розміру та ваги. Наприклад, вартість передачі посилки в межах України до 5 кг становить 100 грн, а від 5 — 10 кг 200 грн, а от доставка вантажу за кордон коштуватиме дорожче. Передати маленькі та середні посилки можна за 400 грн, а більші — 600 грн.

Після отримання посилки її одразу ж відправляють найближчим автобусом до потрібного регіону. Зазвичай клієнти приносять їх у коробках, пакетах, сумках, оскільки у відділенні немає матеріалів для пакування речей та продуктів, тому це потрібно зробити самостійно.

Відділення експрес-доставки на Центральному автовокзалі Києва щодня працює з 09:00 до 20:00.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.