Четвер, 18 Липня, 2024

На Хрещатику за програмою Зеленського відреставрували фасад консерваторії

У центрі Києва завершився процес реставрації фасаду академії ім. П.І. Чайковського, яку не ремонтували останні 63 роки. Фото будівлі опублікував Юрій Голік на своїй сторінці у Фейсбук. Детальніше про подію розповість kyiv-future.com.

В рамках проведення програми «Велика реставрація» за ініціативи президента України Володимира Зеленського на вулиці Городецького розпочався процес капітального ремонту консерваторії. Наразі оновили лише її фасад.

Востаннє тут проводили ремонт з 1953-1956 рік. Після цього лише напередодні національних свят бригада працівників підфарбовувала фасад будівлі, щоб вона мала охайний вигляд.

Незважаючи на це, деякі частини академії та фасад все одно залишалися в поганому стані — кирпич та декор мало не обсипалися на перехожих. У приміщеннях будівлі під час дощової погоди стояли відра, оскільки дах протікав. А в зимовий сезон температура перевищувала 7 ° C, тому там неможливо було перебувати без верхнього одягу. Деякі вчителі навіть звільнялися, відмовляючись працювати в таких умовах.

За планом програми «Велика реставрація» у найближчі кілька місяців триватиме ремонт навчальних класів та інших внутрішніх приміщень. Наступним етапом стане заміна інженерних комунікацій на нові всередині будівлі.

По словам ректора, консерваторія успішно пройшла конкурс серед тих об’єктів, які потребують реставрації:

«Ми пройшли відбір серед 211 учасників, а саме таких важливих історичних об’єктів: Софія Київська, Києво-Печерська Лавра, Хортиця, Національна опера України та інші. Наші студенти та випускники представляють українське музичне мистецтво у багатьох країнах. Щороку вони стають переможцями найпрестижніших міжнародних конкурсів, отримують нагороди, тому консерваторія має бути в бездоганному стані!».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.