Середа, 17 Липня, 2024

На Київщині оголосили аукціони на сотні гектарів землі

Київська область зайняла перші позиції у рейтингу за стартовою вартістю сільськогосподарських земель. Нині їх можна купити чи орендувати на аукціоні. Про це повідомили на сайті kyiv-future.com з посиланням на Київську облдержадміністрацію. 

На Київщині оголосили проведення понад 200 аукціонів на продаж або оренду ділянок землі для ведення сільськогосподарської діяльності. Їхня загальна площа — 652 гектари. Експерти аграрного ринку припускають, що прибуток від проведення цих аукціонів становить понад 10 млн. гривень. Мінімальна вартість ділянок землі останнім часом безперервно зростає у 1,5 раза.

Після оренди або купівлі її можна використовувати для ведення аграрного бізнесу по вирощуванню фруктів, овочів чи зернових культур, проведення особистого підсобного господарства на земельних ділянках та спорудження приватних споруд.

За даними співробітників Київської облдержадміністрації, більша частина земель наразі залишається вільною для оренди або купівлі на аукціоні. Їхня вартість становить від кількох сотень до мільйонів гривень. Заборона на продаж чи оренду залишається лише на ті земельні ділянки, які належать комунальним підприємствам або є власністю держави.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.