Четвер, 18 Липня, 2024

На київському вокзалі встановлюють нові ескалатори

Після новорічних свят на вокзалі у центрі Києва розпочалися ремонтні роботи. В Укрзалізниці повідомили, що до кінця весни там встановлюватимуть нові ескалатори. Далі на kyiv-future.com.ua.

Останні 2 десятиліття у вестибюлі центрального вокзалу працювало 2 ескалатори, які перевезли близько 250 млн пасажирів. Нещодавно їх вирішили замінити на нові, оскільки виникла потреба повністю замінити багато різних запчастин.

За словами співробітників Укрзалізниці, з 20 січня до 6 квітня у вестибюлі центрального вокзалу столиці проходитиме установка 2 нових ескалаторів від бренду Heavy Duty. Ремонтом та встановленням займаються співробітники ТОВ «Міцуї Україна». На нові ескалатори планується витратити близько 13 млн. грн. За даними компанії, це на 16% менше за очікувану вартість.

Нові ескалатори мають регулятор швидкості, сучасну механічну системну, довговічні запчастини і більшу вантажопідйомність, ніж попередні. Завдяки цьому вони зможуть перевозити 11 тис. пасажирів на добу, а у старих ескалаторів цей показник був лише 7 тис.

У період встановлення нових ескалаторів пасажири матимуть змогу скористатися послугою доставки багажу портерами. Щоб його перенесли, достатньо натиснути на кнопку виклику біля сходів, які ведуть на конкурс. Пасажирам з великими валізами рекомендується використовувати вхід з боку Південного вокзалу для зручнішого доступу, а також ліфти до платформ у західному підземному переході.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.