Понеділок, 15 Липня, 2024

На Петрівці замість книжкового ринку збудують торговий центр

На території біля залізниці та станції метро Почайна збудують торгівельний центр. Нині тут знаходиться книжковий ринок. Далі на kyiv-future.com.ua.

Про це повідомляє портал “Vgorode”.

Продавці книг, однак, без роботи не залишаться. Їм обіцяють виділити торгівельні площі на території майбутнього ТЦ – у якості компенсації. Щоправда, невідомо, чи вистачить всім місця. 

Проект розроблявся вже давно. Один із його реалізаторів — шведська компанія Stadsis AB. Згідно з проектом, торгово-розважальний центр матиме три поверхи, загальна площа будівлі буде становити 350 тисяч квадратних метрів.

Наразі відомо, що, окрім обіцяних книжкових рядів, в торгівельному центрі буде розміщено будівельний супермаркет Building Mal. 

Раніше у столиці вже зводили ТЦ біля території, де раніше був книжковий ринок. Йдеться про будівельний супермаркет, який ”виріс” на місці книжкового ринку Петрівка. Тоді планувалося оновлення книжкового ринку та перетворення його на освітній хаб. Ідея такої трансформації належала активістам руху #SavePetrovka. Проте в підсумку – мінус один книжковий ринок, і плюс один великий торговий майданчик.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.