Четвер, 18 Липня, 2024

На столичних Позняках знесли МАФи та розігнали торговців

У Дарницькому районі Києва на житловому масиві Позняки розігнали торговців та знесли кіоски. Про це повідомили на сайті kyiv-future з посиланням на Дарницьку РДА. Зокрема із стихійною торгівлею боролися на вулицях Ревуцького та Урлівській.

Стихійний ринок прибрали біля універсаму «Позняки».  Також розчистити територію з боку трамвайних колій. Комунальники зазначили, що мікроавтобус, який використовували продавці  вже «вріс» колесами в асфальт. Тому службам  довелося  демонтувати транспортний засіб із залучення трактора. Вони буквально виривали автівку із землі. Також знесли тимчасові споруду  і по вулиці Урлівська.  Це «Автоломбард»  який працював без необхідних дозволених документів.

В  РДА зазначили, що звільнену від «шанхаю» територію вже  привели до ладу. Комунальникам довелося  прибравши купи сміття, яке розкидали після себе торговці.

Нагадаємо, що раніше на Позняках демонтували МАФи, на які неодноразово скаржилися місцеві мешканці. Раніше в столиці очистили територію біля Дарницького залізничного вокзалу від торговців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.