Неділя, 14 Липня, 2024

На Троєщині збудують сучасну школу: як вона виглядатиме?

Цього року у Деснянському районі планують збудувати сучасну школу європейського рівня з елементами ландшафтного дизайну. Про це розповів голова Деснянської РДА Дмитро Ратніков на своїй сторінці у Facebook, повідомляє сайт kyiv-future.com.

За рішенням київської влади нову школу збудують у селищі Биківня на території Деснянського району. Всередині будуть просторі навчальні класи з євроремонтом та широкими вікнами. Там не лише планують проводити заняття з вивчення теорії шкільних дисциплін, а ще й лабораторні дослідження, майстер-класи та культурні заходи, наприклад, дискотеки, свята, конкурси…

За словами голови Дмитра Ратнікова, не менш важливо й те, що нова школа забезпечить 200 громадян робочими місцями та зможе прийняти на навчання понад 1000 учнів! Заклад почне працювати вже наприкінці 2022 року.

Окрім комфортних умов навчання тут створять гарний ландшафт та багато доріжок для прогулянок на свіжому повітрі. Це буде перший навчальний заклад у Києві з величезною парковою зоною. Навколо нього посадять багато дерев, кущів, а поряд будуть доріжки, тенісні та футбольні поля. В таких умовах кожна дитина зможе поєднувати навчання та відпочинок на природі і, таким чином, з цікавістю проводити час.

Будівлю збудують на 3-4 поверхи. Він складатиметься з кількох корпусів, які з’єднують разом. На початку року було остаточно затверджено проект школи. За кілька місяців почнеться його реалізація.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.