П’ятниця, 19 Липня, 2024

На Велику кільцеву дорогу в Києві витратить понад мільярд гривень

В першій половині 2022 року продовжиться будівництво Великої кільцевої дороги. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації. Далі на kyiv-future.com.ua.

На початку січня було оголошено тендер щодо проведення ремонтних робіт на вулиці Богатирській. Замовником є ​​комунальна корпорація «Київавтодор». Вартість будівельних послуг оцінили у 1, 3 мільярди гривень. Тендер буде проведено 1 лютого.

Згідно з проектною документацією, під час ремонту доріг підрядник, який переможе у тендері, має провести нові інженерні мережі, у тому числі й системи теплопостачання, демонтувати старе асфальтове покриття та облаштувати нове. Також на вулиці Богатирській планують встановити аварійну сигналізацію, замінять трубопроводи, а завершальним етапом усіх робіт стане ландшафтне облаштування навколишньої території.

У «Київавтодор» повідомили, що з метою створення комфортних інфраструктурних умов для громадян біля Великої кільцевої дороги будівельники розмістять такі об’єкти: тротуари, велодоріжки, зупинки, світлофори, дорожні знаки та світлофори. Капітальний ремонт планується завершити до кінця 2025 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.