Субота, 13 Липня, 2024

На залізничному вокзалі Києва працює гуманітарний центр

У зв’язку з військовим станом в Україні багато жителів столиці їдуть в інші міста. Для того щоб надати їм допомогу, волонтери створили гуманітарний центр. Більше на kyiv-future.com.ua.

На центральному вокзалі Києва працюють 2 пункти обігріву, де можна зігрітися перед поїздкою до іншого міста. Також неподалік знаходиться пункт харчування. Туди регулярно завозять товари першої необхідності, які пасажири можуть взяти з собою. До них відносяться ліки, продукти, засоби гігієни та інші. Найчастіше саме цих товарів на сьогодні не вистачає людям в умовах російської військової агресії на території України, у тому числі і в Києві.

Як повідомляють працівники вокзалу, нещодавно сюди завезли 7 тонн гуманітарної продукції. Окрім цього, тут працює 60 волонтерів, які володіють різними мовами. Вони надають усім охочим пасажирам психологічну допомогу, щоб ті не переживали в поїздці і не було масової паніки. Також на вокзалі задіяні спеціальні групи волонтерів, які допомагають людям із посадкою на поїзд. Завдяки всьому цьому, кожен пасажир центрального київського вокзалу зможе з повним комфортом вирушити в поїздку. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.