Понеділок, 22 Липня, 2024

На зміну маршруткам: у Києві показали сучасні автобуси з кондиціонером

На Хрещатику показали сучасні автобуси, які почнуть їздити Києвом з кінця січня наступного року. Їх привіз до столиці один із приватних перевізників із півдня України, пише kyiv-future.com.ua.

29 нових автобусів від німецького виробника MAN незабаром замінять маршрутки. Заступник голови КМДА Костянтин Усов повідомив, що вже на початку наступного року вони курсуватимуть за 3 такими маршрутами:

  • №191: вул. Милославська – ст. м. «Лісова»;
  • №417: вул. Підлісна – ст. м. «Контрактова площа»;
  • №573: вул. Будищанська – бульв. Вацлава Гавела.

«Це перша партія автобусів MAN нових перевізників, які виграли конкурс, тому що мають хороший транспорт, що відповідає новим стандартам. Сподіваюся, протягом 2022 року ми поміняємо усі 1477 маршруток як мінімум на автобуси такого класу. Паралельно будемо поповнювати парк нашого комунального перевізника «Київпастрансу» новим транспортом», — заявив Костянтин Усов.

Довжина кожного автобуса становить 12 м, а салон розрахований на 60 пасажирів. Він має низький рівень шуму і оснащений потужними двигунами, які відповідають екологічним нормам Євро-5.

Також автобус MAN має сучасний дизайн як зовні, так і всередині. В його салоні є навіть кондиціонер. Також через деякий час планують додати камери та датчики руху, які фіксуватимуть кількість пасажирів. Ще однією особливістю цього транспортного засобу є низький підйом. Завдяки цьому, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями зможуть комфортно до нього заходити.

Спочатку оплату в німецьких автобусах прийматимуть готівкою, але до кінця 2022 року в них планують інтегрувати систему електронних квитків, як це вже зробили в тролейбусах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.