П’ятниця, 12 Липня, 2024

Найдорожча квартира Києва 

Житло в столиці дорожчає з кожним роком. Але серед всіх інших квартир з’явився явний фаворит, який обходить всіх своїх конкурентів у ціновій політиці. Так на ринку нерухомості в Києві, та і скоріше всього по всій Україні, є пентхаус вартістю 7 мільйонів доларів США. Його ціна зумовлена відразу декількома факторами. По-перше, район розташування. Будівля в якій розташований пентхаус, знаходиться в Печерському районі, а саме на Липках. Локація в історичній частині району також додає до вартості об’єкту. Але не лише однією географією обумовлена така ціна. Далі на kyiv-future.com.ua.

Пентхаус знаходиться в одному із найпрестижніших житлових комплексів міста. Його загальна площа складає близько 450 квадратних метрів. За таку ціну покупець отримає в своє розпорядження 5 спалень і відразу 8 санвузлів. Дизайн квартири також не є стандартним. Він виконаний під спеціальне замовлення в однорідному стилі, присутня розкіш та вишуканість, але варто зазначити, що її тут не надто багато, а все ідеально вписується в загальний інтер’єр квартири. 

Також при створенні та ремонті цього пентхаусу не обійшлося і без впровадження сучасних технологій. Він оснащений системою «розумний будинок», що також сильно додає в його вартості. Адже це значно полегшить контроль такого велико об’єкту. Про безпеку майбутні власники можуть не переживати. В житловому комплексі в цілому передбачено два рівні охорони і третій рівень – сам пентхаус окремо також знаходиться під охороною, якщо перші два рівні не спрацюють. Для відпочинку тут навіть побудована власна спа-зона. До плюсів варто зарахувати і автономність будинку. Адже в будинку розташована власна автономна котельня, а забезпечити теплом таку кількість квадратних метрів, обійдеться власникові не дешево. Плюс до цього всього, власник отримає власну міні станцію для очищення води. 

І хоч в Україні економічна ситуація не досить сприятлива для дорогих покупок. Українці активно цікавляться такими дорогими об’єктами. Звичайно, частина людей заходить подивитись виключно із інтересу, але частина ж реально розглядає можливість покупки такої нерухомості. Так сайти, що займаються рекламою нерухомості повідомляють, що даний об’єкт, з моменту його виставлення на продаж, на кожному з сайтів, набрав вже більше 10 тисяч переглядів. Експерти ж вважають, що така ціна в рази завищена, незважаючи на всі нюанси.  Нерухомість площею в 500 квадратних метрів, кількість кімнат 5 і більше в цьому самому районі, зазвичай коливається в діапазоні від 2 до 3 мільйонів доларів. Тому така ціна не менше чим в два рази завищена. За такі можна придбати декілька багатоквартирних будинків в самому центрі Києва. Тому даний пентхаус хоч і рахується найдорожчим в столиці, але чи вдасться власнику продати його комусь, залишається великим питанням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.