Четвер, 18 Липня, 2024

Найдовший маршрут: Київську область з’єднають з одинадцятьма регіонами України

Доїхати в інше місто тепер можливо ще зручніше та швидше, ніж будь-коли раніше! Співробітники Укрзалізниці створили найдовший залізничний маршрут, який поєднує столицю з багатьма іншими містами різних регіонів країни. Далі на kyiv-future.

Невдовзі рейси в Київську область і інші населені пункти України почне здійснювати поїзд «Маріуполь — Рахів». Довжина його маршруту становить 1800 км. Він охоплює західні та східні регіони. За словами співробітників Укрзалізниці, поїзд заїжджатиме в такі міста: Київ, Львів, Дніпро, Біла Церква, Запоріжжя, Івано-Франківськ… Його кінцева зупинка знаходиться у місті Рахів.

Потяг «Маріуполь — Рахів» вперше відправиться найдовшим маршрутом 12 грудня 2021 року. Також відомо, що він є абсолютно новим. В Укрзалізниці вже надрукували його фото.

Інтер’єр купе поїзда створений у традиційному європейському стилі. Тут є все, що може знадобитися для комфортної поїздки, а саме: зручні м’які сидіння, сталевий столик зі спеціальними отворами для напоїв, широке вікно, гачки для одягу, світильник.

Проходи між купе виконані у світлих, нейтральних тонах та добре освітлені. Також увагу привертають двері та вікна, які мають міцну поверхню та сталеві кріплення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.