Понеділок, 15 Липня, 2024

На березі Дніпра у 2022 році відкриється українсько-американський університет

Для того щоб знати англійську на високому рівні, здобути престижну освіту та диплом міжнародного зразка, тепер зовсім не обов’язково їхати за кордон! У другій половині наступного року у приміщенні Річкового каналу столиці, який зараз поступово реконструюють, зроблять кампус українсько-американського університету. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Засновники вищого навчального закладу «American university Kyiv» успішно уклали договір про оренду будівлі на наступні 10 років, після чого інвестували у його реконструкцію 12 млн. доларів. Розробкою проекту нового навчального закладу займалися світові архітектори та найпопулярніші дизайнери університетських інтер’єрів — Perkins & Will, Washington DC Studio.

«Команда архітекторів, дизайнерів та будівельників активно працює над відновленням фасаду будівлі, збереженням її унікальних особливостей та історичної спадщини, одночасно змінюючи інтер’єр, щоб створити для викладачів університету і студентів комфортні умови навчання», — повідомили представники майбутнього «American university Kyiv».

Архітектори та дизайнери вже створили візуалізацію проекту, представлену на офіційному сайті університету: https://auk.edu.ua/en

За їх задумом кампус вищого навчального закладу складатиметься з 6 поверхів та включатиме такі приміщення:

Відкриті майданчики, де студенти зможуть спілкуватися на свіжому повітрі та разом навчатися. А у самій будівлі буде 15 навчальних аудиторій для проведення лекцій, майстер-класів, семінарів та представлення дипломних робіт.

Також тут можна буде відвідати окремі конференц-зали для групових або самостійних занять.

А ще бібліотеку з понад 1000 книг англійською та українською мовами з лаунж-зоною.

Кафе та їдальні, де можна перекусити на перервах між заняттями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.