П’ятниця, 12 Липня, 2024

«Нова пошта» відкриє у Києві перше відділення у контейнері: як воно працюватиме?

У Києві вперше з’явиться мобільне поштове відділення у вигляді BDF-контейнера. Після цього їх кількість збільшиться до кількох сотень. Про це повідомляє сайт kyiv-future.com. з посиланням на пресслужбу «Нової пошти»

Співробітники «Нової пошти» знайшли новий спосіб, як розширити спектр своїх послуг та зробити поштовий сервіс зручнішим, швидким та близьким за місцезнаходженням для своїх клієнтів.

Головною інновацією на початку 2022 стала успішна розробка контейнера у вигляді поштового відділення. Для того щоб воно почало працювати, достатньо лише 5 хвилин. Найближчим часом планується, що всередині будуть знаходитися 2 оператори та надавати всі необхідні поштові послуги: прийом та видача посилок, упаковка посилок, грошові перекази тощо.

Крім того, у мобільному відділенні «Нової пошти» встановлено поштомат, а на даху розташовані сонячні батареї. Тому клієнт зможе забрати посилку в найбільш зручний час. Завдяки компактним розмірам та мобільності контейнера його використовуватимуть при проведенні різних заходів у Києві, а також у тих районах, де поруч із житловими будинками немає поштових відділень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.