Неділя, 14 Липня, 2024

Обороною Києва керуватиме досвідчений генерал

Для забезпечення ефективного процесу оборони столиці та безпечних умов життя у киян президент України призначив нового начальника Київської військової адміністрації — Миколу Жирнова. Про це Володимир Зеленський повідомив у своєму зверненні до громадян. Більше на kyiv-future.com.ua.

Київ — столиця та адміністративний центр України. Тут розташовані головні державні установи та проживає найбільша кількість українців. Саме тому внаслідок російської військової агресії важливо створити всі необхідні умови для захисту міста, своєчасно забезпечити оборону на високому рівні та професійно діяти в непередбачених ситуаціях. Спеціально для цього за ініціативи Володимира Зеленського начальником Київської міської адміністрації став Микола Жирнов.

Він має великий досвід роботи на посаді начальника військових підрозділів. За словами Зеленського, Жирнов організовував тактику бойових дій Збройних сил України, планував експлуатацію озброєння та військової техніки, проводив підготовку військовослужбовців напередодні проведення військових операцій і багато іншого. Також відомо, що йому надали титул державного експерта Служби військової безпеки.

За словами президента України, Микола Жирнов спільно з мером міста Володимиром Кличком здійснюватиме контроль за військовими діями київських солдатів та добровольців, а також прийматиме нові рішення, щоб блокувати спроби ворога наблизитися до Києва.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.