Четвер, 18 Липня, 2024

Під Києвом будують завод для виробництва безпілотників

Представники України та Туреччини уклали договір про спільний випуск безпілотників. Спеціально для цього нещодавно під Києвом почали будувати завод. Про це повідомив радник глави офісу президента України Олексій Арестович. Далі на kyiv-future.

Вже зараз завод будується у місті Васильків, яке знаходиться у Київській області. З початку 2022 року там почнуть виготовляти українсько-турецькі безпілотники. Це будуть реактивні безпілотники із українськими двигунами. Вони є перехоплювачами, здатними эффективно протистояти іншим повітряним об’єктам. Першу партію планують випустити до кінця наступного року.

За словами Олексія Арестовича, перевагами безпілотників такого типу є хороша маневреність і довговічність. Також ці повітряні прилади мають канали зв’язку і можуть автоматично розпізнавати турбулентні зони, тому є повністю безпечними для здійснення польотів на далекі відстані.

У майбутньому українсько-турецькі безпілотники будуть використовувати не лише у військових цілях, а ще й для доставки пошти та медикаментів в екстрених випадках, як це вже роблять у інших країнах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.