Понеділок, 15 Липня, 2024

Під Києвом продають «замок Дракули» за 1 мільйон доларів – як виглядає середньовічна нерухомість?

Нещодавно у Facebook з’явилося оголошення про продаж незвичайного будинку, який побудований у середньовічному стилі. Він знаходиться в Київській області в 8 км від столиці. Його фасади нагадують замок, а інтер’єри у кімнатах створюють старовинну атмосферу навколо. Далі на kyiv-future.com.ua.

В одній із груп соц. мережі з’явився пост, в якому була інформація про продаж цього будинку. Його площа складає 500 кв. метрів, а територія навкруги — 1, 2 гектари. Ділянку та будинок можна назвати царським маєтком: поряд є альтанка з фонтаном, фруктовий сад, розарій і навіть озеро. Також біля цього «міні-замку» знаходиться будиночок охорони та підсобні приміщення площею 150 квадратів. За всю цю розкіш та красу авторка Оксана Матвєєва вказала вартість в оголошенні — 1 мільйон доларів!

«Відчиняючи двері цього розкішного, величного замку, ми потрапляємо до Середньовіччя. Нашу увагу відразу ж привертають високі 12-метрові стелі, антикварні французькі меблі, дерев’яні підлоги, старовинні люстри…», — написала Оксана.

За її словами, інтер’єри в цьому середньовічному будинку зроблені таким чином, що тут навряд чи знадобиться ремонт. До того ж, будь-яку кімнату можна швидко переобладнати в спальню або ванну.

Автор посту також додала, що у такому невеликому на вигляд будинку є все, що потрібно для комфортного життя: спальня, кухня, ванна, вітальня, бібліотека і навіть камінний зал, вбиральня та винний погріб. У цих розкішних апартаментах кожен відчує себе королем і зможе користуватися багатьма різними домашніми зручностями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.