Четвер, 18 Липня, 2024

Під Києвом відкрили консалтинговий центр «Дія.Бізнес»

За рішенням співробітників Міністерства цифрової трансформації у місті Буча, яке знаходиться у Київській області, відкрили перший консалтинговий центр підтримки підприємців. Про це повідомив міністр Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook. Далі на kyiv-future.

На сьогоднішній день у столиці є тисячі підприємців, які вже мають власний бізнес або лише планують його відкрити найближчим часом. Багатьом із них часто не вистачає нових знань, ділових зв’язків та можливостей для реалізації своїх ідей та розвитку бізнесу. Спеціально для цього було створено центр підтримки «Дія.Бізнес».

«Це перший центр підтримки підприємців у Київській області. Місто Буча має свою особливість — це місто-супутник Києва. Тут живе багато молодих та креативних людей. Центр «Дія.Бізнес» сприятиме старту власної справи або допомагатиме вже існуючому бізнесу», — повідомив міністр Михайло Федоров.

Для підвищення ефективності ведення власного бізнесу та особистісного розвитку у сфері підприємництва можна скористатися такими можливостями у центрі «Дія.Бізнес»:

  • отримувати безкоштовні консультації з будь-яких питань, пов’язаних із веденням бізнесу;
  • відвідувати бізнес-заходи та лекції;
  • записувати подкасти;
  • кілька годин попрацювати у тиші;
  • знайти інвесторів та ділових партнерів;
  • проводити власні заходи;
  • знайомитись з іншими підприємцями;
  • протестувати новий продукт перед його випуском ринку.

Михайло Федоров також додав, що цього року Міністерство цифрової трансформації відкрило в Україні 11 центрів «Дія. Бізнес». Один із них вирішили створити і в Київській області. У ньому є приміщення різного призначення, наприклад, для проведення бізнес-заходів, читання, роботи, конференцій…

Також помітно, що у центрі для підприємців дуже просторно, а довкола багато освітлення. Сюди запрошують усіх, хто зацікавлений у розвитку навиків для ведення бізнесу, а також отримання знань, обміну досвідом з іншими підприємцями, пошуку інвесторів, встановлення нових ділових контактів та проведення корпоративних заходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.