Понеділок, 22 Липня, 2024

Під Києвом збудують новий футбольний стадіон: як він виглядатиме?

У селі Гатне під Києвом збудують новий футбольний стадіон. Там можна буде тренуватися грати у футбол та брати участь у турнірах. Про це повідомив голова київської держадміністрації Василь Володін. Далі на kyiv-future.

Площа майбутнього стадіону займатиме близько 7 тис. кв. метрів, тож на ній зможуть вільно грати у футбол близько 200 людей. На реалізацію нового проекту планують витратити 36 млн. грн. У КМДА обіцяють розпочати будівництво вже цієї весни, а закінчити його вдасться лише наприкінці року.

Створення футбольного стадіону проходитиме у рамках програми Зеленського «Велике будівництво». Це стане ще одним кроком до розвитку сфери спорту та залучення молодого покоління до активного способу життя. Вже на початку наступного року там відбуватимуться змагання та тренування серед хлопчиків та чоловіків різного віку.

Навколо стадіону планується розмістити бігову доріжку, а його територію обгородити безліччю дерев та кущів, щоб відділити поле від місцевої інфраструктури. Також там буде трибуна для глядачів та парковка. Така сучасна зона об’єднає любителів футболу і професійних спортсменів та стане чудовим місцем для проведення часу на свіжому повітрі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.