Четвер, 18 Липня, 2024

Підприємцям пропонують орендувати приміщення у Чорнобильській зоні

Фонд державного майна України оголосив онлайн-торги на оренду першого об’єкту в зоні відчуження для приватних інвесторів. Далі на kyiv-future.

Про це сказано на фейсбук-сторінці Фонду держмайна

Аукціон відбудуться 19 листопада. На нього виставлений адміністративно-побутовий комплекс виробництв «Вектор». Початкова ціна об’єкту – 4,2 тисячі гривень на місяць. Той, хто переможе в аукціоні, зможе користуватися нерухомістю, що має площу 82 квадратних метри на другому поверсі у будівлі в самому центрі Чорнобиля, на вулиці Кірова, 52.

У повідомленні Фонду держмайна йдеться, що підприємець, який орендує приміщення, буде вільний у праві вибрати його цільове використання. Також орендар не буде мати обмежень щодо варіантів суборенди.

У Фонді вважають, що такі умови, нарівні з місцем розташування об’єкту, сприятимуть конкуренції серед учасників аукціону та значною мірою збільшать кінцеву вартість об’єкту.

Раніше у Фонді держмайна повідомляли про те, що бізнес зможе отримати в оренду 35 об’єктів нерухомості в Зоні відчуження на вигідних умовах, на онлайн-аукціонах, що будуть проходити з усією прозорістю. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.