Четвер, 18 Липня, 2024

Планується реконструкція Політехнічної вулиці 

Програму місцевого самоврядування і залучення киян до розвитку міста продовжують реалізовувати. КМДА було створено окрему профільну групу «Київська майстерня міста», яка займається реконструкцією інфраструктури міста. Найближчим часом планують розробити план нового вигляду вулиці Політехнічної. Далі на kyiv-future.

Політехнічна вулиця – це найдовша пішохідна вулиця столиці. Киян залучать до обговорення майбутнього дизайну вулиці. Щоб дізнатися думки громадян, використовуватимуть метод анкетування. Після проведення опитування серед місцевих жителів всі дані будуть аналізувати. З усіх побажань шукатимуть ті, які є схожими між собою і є реальними для реалізації. Фінальний варіант передадуть вже проєктувальникам. Вони врахують побажання киян, наявний стан вулиці і розрахують кошторис реалізації. 

Після реконструкції вулиця повинна перетворитись на сучасний громадський простір. Важливо щоб тут було зручно рухатися, а також відпочивати та місця для навчання чи дистанційної роботи. 

Взяти участь в опитуванні й заповнити анкети мають право всі охочі. На вибір громадян влада передала цілий ряд питань. Люди самі зможуть вирішити, як саме повинен бути облаштований простір для руху пішоходів і велосипедистів. Один із варіантів, як це зроблено на скляному пішохідному мосту. Там в центрі розташована велосипедна доріжка, а по боках місце для руху пішоходів. Або навпаки повністю розділити і частину залишити для людей, а частину для велосипедистів. 

Кияни можуть вибрати місця, які найбільше підходять для розміщення велосипедних стоянок. Окремо в анкеті виноситься питання про необхідність зонування вулиці. Наприклад, зони для відпочинку, місця для навчання, територія для заняття спортом. Різні види заняття матимуть свої зони на території вулиці. Або ж це все буде змішано і невеличкими локаціями розтягується по всій вулиці. 

Обиратимуть люди тип покриття для вулиці. Це може бути асфальт, ФЕМ чи змішаний тип мощення. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.