Понеділок, 22 Липня, 2024

Платити по 70 гривень: у столиці різко подорожчав проїзд у маршрутках

На території Київської області значно збільшилася вартість проїзду в приміських маршрутках. Про подорожчання тарифів кияни повідомили на сторінці фейсбук у товаристві-Facebook «Підслухано. Березань». Більше на kyiv-future.com.ua.

Стало відомо, що відбулося значне подорожчання проїзду в маршрутці, яка їздить за напрямком «Київ-Березань». Вартість проїзду різко збільшилася — кияни платять по 70 грн за проїзд в одну сторону. Багато хто з них скаржиться на таке нововведення в соц. мережах і припускає, що надалі ціна проїзду продовжуватиме збільшуватися.

«Проїзд дорожчатиме поки всі погоджуються на їхні умови та їдуть. Якби пару днів попалили даремно солярку, тоді, можливо, такого й не було», — написала з цього приводу киянка у групі «Підслухано. Березань».

Водії маршруток «Київ-Березань» стверджують, що збільшення вартості проїзду пов’язане з подорожчанням цін на бензин, податки та технічне обслуговування. Оскільки в інших маршрутках ціна залишається незмінною, надалі подорожчання проїзду до столиці та в Березань не повинно бути.

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року мер Києва повідомив про подорожчання проїзду у громадському транспорті після закінчення опалювального сезону. Наразі рішення про збільшення цін не розглядається. У зв’язку з цим поки що невідомо, чи буде найближчим часом дорожчати проїзд іншими маршрутами в київській області.

За словами Кличка, після опалювального сезону вартість проїзду може збільшитись з 8 грн до 14 грн. Для власників картки Киянина ціна буде нижчою близько 12 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.