Неділя, 14 Липня, 2024

Повітрофлотський проспект відремонтують 

КМДА вже повністю затвердила проєкт і підготувала детальний кошторис для початку ремонтних робіт на Повітрофлотському проспекті. Планується покращення участку дороги, який простягається від Севастопольської площі до межі обслуговування в Солом’янському районі Києва. Далі на kyiv-future.com.ua.

Серед тих робіт, які планується провести по документації, передбачено наступне: 

– На всьому участку дороги буде встановлено нове покриття. Мерія відмовляється від ямкових ремонтів і планує хоч невеликими частинами, але змінювати дорожнє полотно в столиці на нове і якісне, цим самим доводячи дороги столиці до нових стандартів. Також разом з дорогами буде проводитися ремонт та заміна тротуарів; 

– Відповідно до сучасних стандартів передбачене створення велосипедних доріжок, поруч із пішохідними зонами на тротуарах. В залежності від місць, адже не завжди ширина дозволяє притримуватись одних розмірів, але в КМДА запевняють, велосипедні доробки будуть не менше чим 1,5 метра в ширину. 

– Київ повинен стати інклюзивним містом, а тому і при будівництві нових доріг не забувають про людей із порушеннями зору та інвалідністю. Спеціально для них будуть встановлені тактильні смуги руху на тротуарах та біля переходів. Також планується встановлення пандусів у необхідних для цього місцях. 

– Ще одним нововведенням, щоб дотримуватися сучасних норм будівництва доріг стане встановлення гранітних бортових каменів. 

– Нову дорогу облаштують як постійними, так і  тимчасовими. Тимчасові засоби організації дорожнього руху встановлюються на випадок, якщо там проводитимуться ремонтні роботи чи працюватимуть з певних причин комунальні служби. Такі засоби допомагають не створювати лишніх проблем водіям та не ускладнювати рух на участку дороги, де проводяться роботи. 

– Ще одним важливим елементом в будівництві нової дороги є мережа дощових каналізацій. В Києві з цим виникають проблеми в період сильних дощів. Тому на цьому участку дороги, разом із дорогою також планується і капітальний ремонт дорожніх дощових каналізацій. 

– Разом з цим ремонтуватимуть всі комунікації, які знаходяться біля дороги і впливатимуть на якість дороги та забезпечать комфортне пересування водіям. 

Замовником робіт виступатиме корпорація «Київавтодор». КМДА сподівається, що нова дорога допоможе покращити благоустрій в районі, а найголовніше зробить пересування по місту безпечнішим, як для водіїв так і для пішоходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.